Pr. Geg 20th, 2024

  Tradicijos yra vertinamos jau nuo senų laikų. Suzadetuviu ziedas yra susijęs su senomis ir dabartinėmis tradicijomis. Gražius deimantus visuomet galima nusipirkti, kaip ir kitus papuošalus. Tačiau žiedai su deimanto papuošimais buvo skirti būtent sužadėtuvėms. Apie šią tradiciją galime rasti daugybę mitų, tokių kaip:

  • Kiek vestuvinis žiedas turėtų kainuoti?
  • Kokios formos vestuvinis žiedas turėtų būti?

  Pateikiame klaidingų sampratų sąrašą.

  Netikėtumo faktorius

  Nors ir netikėtas pasipiršimas gali atrodyti puikus dalykas , kad nustebintumėte savo antrąją pusę ir pastumtumėte santykius į rimtesnę pusę, tai ne visada geriausias pasirinkimas. Gali būti, kad nupirksite žiedą kuris tam žmogui net nepatiks, todėl geriausia iš anksto susižinoti, ko nori jūsų antroji pusė.

  Bespalvis žiedas yra geresnis

  Nors ir deimantams yra taikomas kriterijus, kad jie būtų bespalviai ir blizgėtų, tačiau tai nėra vienintelis faktorius, kuomet kalbame apie spalvotą deimantą. Dauguma moterų nori būti išskirtinės, todėl jos kreipiasi į žiedų gamintojus ir renkasi, kad jų žiedas būtų pagamintas pagal jų norus.

  Kuomet renkatės žiedą su deimantais, būtinai atkreipkite dėmesį, kad jie būtų su sertifikatu ir turėtų kuo mažiau spalvos. Šių laikų moterys dažnai bespalvius deimantus akcentuoja geltonais arba rožiniais atspalviais.

  Pinigų taupymas

  Tikriausiai visi supranta, kad deimantai kainuoja nemažai pinigų, tačiau tikrai nereikia taupyti kelių mėnesių atlyginimo sumos, kadangi tai yra mitas. Vyras visuomet gali atidėti mažas sumas nuo savo atlyginimo ir pirkti žiedą tą, kuris patinka jų antrajai pusei. Nėra jokios nustatytos sumos, kurią reikėtų išleisti žiedui. Visuomet galima pradžioje pirkti pigesnį žiedą, o ateityje jį tobulinti.

  Kuo didesnis tuo geresnis

  Vaikai nuo mažu dienų ieško kuo didesnių žaislų, tarsi didžiausias pasirinkimas yra geriausias. Tačiau su deimantais taip nėra. Yra ne viena svarbi deimanto savybė, tokia kaip skaidrumas, pjūvis, spalva, tad dydis sudaro tik ketvirtadalį jo charakterio. Nerekomenduojama rinktis didžiausio akmens tik tam, kad jis būtų didžiausias, nes tai ne visuomet gali reikšti aukščiausią kokybę. Visuomet atsižvelkite į savo turimą biudžetą ir rinkitės kas jums patinka.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *