Kaip prižiūrėti nagus?

Kaip prižiūrėti nagus?

Tai labai svarbu. Galbūt tai neatrodo svarbu, tačiau tai yra taip pat svarbu, kaip ir plaukų plovimas ir maudymasis vonioje / duše.

Nagai visada padeda jaustis gerai ir gražiai.

Vien dėl to, kad reguliariai darote sau manikiūrą, greičiausiai mažai galvojate apie savo nagus ir jų sveikatą, bet nagus reikia prižiūrėti bei tinkamai pasirinkti nagu priemones savo nagams.

Gali varginti, jei turite sausus, trapius nagus, kurie jaučiasi silpni arba lengvai lūžinėja. Kad jūsų nagai atrodytų kuo geriau, kartu su nagų priežiūros rutina turite:

1.Rankas valykite muilu ir šiltu vandeniu

Taip išvengsite bakterijų kaupimosi ant rankų, nuvalysite nagus ir galbūt išvengsite nešvarumų po nagais. Nuplaukite visą muilą ir nusausinkite rankas ant švaraus, minkšto rankšluosčio. Taip pat maždaug kas antrą savaitę turėtumėte pamirkyti nagus šiltame vandenyje ir drėkinamajame muile.

Valydami po nagais naudokite švarų minkštą nagų šepetėlį, nes priešingu atveju nešvarumus ir odos ląsteles galite perkelti atgal po nagais. Jūsų nagai yra švelnūs, todėl per grubiai juos šveičiant iš tikrųjų galite užsikrėsti infekcija.

Venkite naudoti metalinius įrankius po nagais, nes per daug kasant po nago plokštele ji atsiskirs nuo odos.

2. Švarus ir sausas

Laikykite nagus švarius ir sausus. Jei jie per ilgai būna drėgni, po nagu gali susidaryti bakterijų ir sukelti infekcijas. Per didelis vandens poveikis iš tikrųjų gali sukelti nagų skilinėjimą.

3. Karpykite nagus, kol jie minkšti

Nuplovę nagus šiltu vandeniu, apkirpkite juos. Iš tikrųjų lengviau kirpti nagus po maudynių vonioje arba po dušu, nes jie yra minkšti ir švelniau kirpti. Nagus turite kirpti reguliariai, priklausomai nuo to, kaip greitai jie auga ir kokio ilgio norite, kad jie būtų. Kuo dažniau juos karpysite (kol jie dar nėra per ilgi), tuo stipresni jie bus.

Nekirpkite nagų iš karto po sąlyčio su vandeniu, nes tai gali susilpninti nagus.

4. Naudokite rankų losjoną / kremą

Naudodami rankų losjoną / kremą padedate drėkinti odą, be natūralios kūno teikiamos drėgmės. Tepdami rankų losjoną ir (arba) kremą, būtinai įtrinkite šiek tiek į nagus ir aplink juos. Tai ne tik suminkštins rankų odą, bet ir nagus bei odeles, todėl nagai bus sveikesni.

5. Naudokite odelių aliejuką

Naudodami odelių aliejuką ne tik sustiprinsite nagus, bet ir padėsite atstumti odeles. Įtrinkite nedidelį kiekį aliejaus ant odelių ir aplink jas, taip pat padengdami odą aplink nagus. Taip pat galite porai minučių panardinti pirštų galiukus į nedidelį dubenėlį su aliejumi. Naudojant nagų drėkiklį, jūsų nagai yra sveiki ir dėl to tampa sveikesni ir stipresni.

6. Nagų kietiklis

Naudokite nagų kietiklį, kad jūsų nagai taptų stipresni. Šio tipo lako galite įsigyti vietinėje vaistinėje. Tačiau venkite naudoti per daug nagų lako ir nagų valiklių. Naudodami nuėmiklius, ieškokite formulių be acetono.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *