Sk. Bal 21st, 2024

  Nusprendėte Palangoje ne atostogauti, o tiesiog pasinaudoti kokių nors namelių nuoma? Turite žinoti, kad tokių vietų nuomos paslaugos kainuoja įvairiai – viskas priklauso nuo pasirenkamos lokacijos Lietuvoje. Jeigu kalbame apie atostogas, turite žinoti, kad jums teks nuomotis namelį, kuriame galite rasti ir pirtį. Tokie nameliai ar sodybos gali būti skirti ne tik poilsiui, bet ir kažkokioms šventėms ar aktyviam laisvalaikio praleidimui. Jeigu atostogauti nusprendėte su draugų ar tiesiog artimųjų būriu, jums reikia ieškoti nestandartinio varianto. Lietuvos kaimo turizmo sodybos yra pasiruošusios viskam, todėl pasirinkimas tikrai bus gana nemenkas. Nėra skirtumo kokiame mieste jūs gyvenate – didžiąją dalį sodybų jūs galite greitai pasiekti, nes kiekviename Lietuvos regione yra pakankamai tokių vietų.

  Namelio nuoma dažniausiai naudojasi tie, kurie nori trumpai pailsėti su šeima ar tiesiog papramogauti. Jeigu norite ilgesnių nei vienos dienos atostogų, jums reikia rinktis specialias kaimo turizmo sodybos arba tiesiog namelius atokiose vietose. Kodėl akcentuojame į namelius? – tai būtų geriausias pasirinkimas todėl, kad dažniausiai jie yra įsikūrę tokiose vietose, kur yra labai ramu, ir aišku – visur matoma graži Lietuvos gamta. Tokios vietovės tikrai leis atsipalaiduoti. Namelius galite rinktis ir internetu – yra daug specialių katalogų, kuriuose reklamuojasi įvairių tipų sodybos, siūlančios atostogas, vietas šventėms, tiek vietas kitiems renginiams.

  Kaimo turizmo sodybose pirties nuoma jūs pasinaudoti galite tiek pagal sodybos nuomos sutartį, tiek ir nuomojantis ją vieną atskirai. Tuo norime pabrėžti, kad kai kurios sodybos yra nuomojamos ilgam laikui, o į kainą dažnai yra įskaičiuojamos visos paslaugos, tame tarpe – ir pirtis. Jeigu ieškote pirtelės, kurioje norėtumėte ne atostogauti, o atšvęsti kažkokią progą, tada jums reikia ieškoti specialių vietų šventėms. Tai ne visada bus sodybos – tai gali būti įprasti namukai, kuriuose bus pirtis, kubilas ar net baseinas.

  Atostogoms geriausia būtų nuomotis namelį, kuris būtų arčiau vandens telkinio – poilsio metu galėsite mėgautis šviežiu oru, taip pat kasdien galėsite pasimėgauti vandens pramogomis ir t.t. Svarbiausia tinkamai išsirinkti vietą – jos siūlomos tiek pagal plotą, tiek ir pagal kainą.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *