Sk. Geg 19th, 2024

  Metalo supirkimo vietos veikai kone kiekviename mieste, tačiau ne visi žmonės jomis naudojasi. Labai daug kas net nesusimąsto, kiek gali daug pinigų gauti už namuose ar garaže kaupiamus daiktus, atliekas, kurių daugiau niekada neprireiks, bet vis neprisiruošiamas išvežti. Metalo laužo kainos yra patrauklios, tad karts nuo karto verta išsivalyti sandėliukus ir atsilaisvinti vietos.

   

  Nuo ko priklauso kaina?

  Mitas yra manyti, kad pinigai mokami tik už labai didelius priduodamo metalo kiekius. Iš tiesų kainos už metalo pridavimą yra tokios, kad verta priduoti net ir nesurinkus daug metalo. Žinoma, jog pirmiausia kaina priklauso nuo to, kokį metalą atvežame priduoti. Daugiausiai mokama už spalvotą metalą. Metalo supirktuvėse superkamas aliuminis, varis, žalvaris ir kiti spalvoti metalai, kurių kaina priklauso nuo to, kurioje vietoje priduodate metalą.

   

  Pigesnis yra juodasis metalas. Tačiau todėl, jog šio metalo supirkimas dažniausiai skaičiuojamas tonomis. Visgi, svarbu žinoti, kad jeigu norite priduoti metalą, reikia atskirti spalvotą ir juodąjį metalo laužą, kadangi jie sveriami atskirai dėl skirtingų kainų. Tad jeigu turite ir vienos, ir kitos metalo rūšies atliekų, kurias ketinate priduoti, labai svarbu pasirinkti tokią supirktuvę, kuri superka visą metalą. Kartais kai kurie supirkėjai priima tiks spalvotą metalą.

   

  Kaip apskaičiuojama supirkimo kaina?

  Atvykus į supirkimo vietą, pirmiausia Jūsų atvežtą metalą supirkėjas įvertins ir pasvers. Kaina priklauso nuo svorio, metalo storio ir pan. Pasvėrus metalą, apskaičiuojama supirkimo kaina. Labai svarbu žinoti, kad priduodant metalą skaičiuojamas ir Gyventojų pajamų mokestis, kuris turi būti sumokamas valstybei. Apie tai, kokios yra Jūsų atvežto metalo laužo kainos, sužinosite iš karto ir pinigai Jums taip pat bus išmokėti vietoje.

   

  Pasitaiko atvejų, kai metalo supirkėjai patys atvyksta pas žmones ir paima iš jų nereikalingas metalo atliekas. Tai taip pat patogus būdas atsikratyti metalo, negaištant daug laiko. Tokiu atveju kaina apskaičiuojama gana preliminariai, nustatoma „iš akies“, tačiau atsiskaitoma vietoje ir iš karto. Tad sutaupote ne tik laiko, bet ir metalo laužo gabenimo į supirktuvę kaštų.

   

  Kur priduoti metalo laužą?

  Metalo supirkimo kainų Lietuvoje yra nemažai, tad tikrai rasite netoliese veikiančią supirktuvę. Neskubėkite kreiptis į pačią artimiausią. Įvertinkite, kokios yra metalo laužo kainos keliose vietose ir pagal tai pasirinkite, kur priduoti metalą. Apskaičiuokite atvežimo kainą, supirkimo kainą ir mokesčius, kad pridavę metalą, gautumėte kuo daugiau naudos.

   

   

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *