Vyriški žiedai – vis dažniau puošia lietuvių rankas

Vyriški žiedai – vis dažniau puošia lietuvių rankas

Nors papuošalai dažniausiai siejami su moterimis, tačiau rinkoje galima rasti labai daug įvairiausių aksesuarų, kurie yra skirti ir vyrams. Galbūt jie ne tokie populiarūs, tačiau nuostabu yra tai, kad esant poreikiui – galimybės įsigyti norimą papuošalą bus.

Štai vyriški žiedai yra viena iš galimybių. Juos įsigyti galima internetu. Perkant virtualiai – juvelyriniai dirbiniai gali kainuoti Jums pigiau, kadangi yra kur kas paprasčiau pamatyti akcijas.

Dažniausiai masyvesni

Vyrų ir moterų žiedai dažniausiai kinta smulkmeniškumu. Paprasčiausiai vyriški žiedai yra masyvesni, juos rečiau puošia įvairūs smulkmeniški akcentai. Tai gali būti raižiniai arba akmenukai. Nors galima rasti ir tokių modelių, tačiau jie perkami rečiau, tad ir rinkoje dėmesio sulaukia kur kas mažiau.

Masyvesni žiedai skoningiau atrodo ant vyriškų rankų, kurios taip pat dažniausiai yra didesnės. O apskritai rinktis reikia pagal savo poreikius, o ne tendencijas, kurios pateiktos. Juk žiedas turi patikti jums, tad ir prioritetas – pritaikomumas, o ne mados arba dizainerių patarimai.

Mėgstamas brangusis metalas

Dažniausiai renkantis žiedus visada siūlome investuoti į tokius, kurie yra pagaminti iš brangiojo metalo. Tokiu atveju papuošalai jums tarnaus labai ilgai ir po daugelio metų net gali būti perduodami iš kartos į kartą. Taip pat ir moteriški žiedai dažniausiai gaminami iš aukso, kuris ir po daugelio metų atrodo puikiai, galiausiai, valomas labai paprastai, tad išlaikoma kokybė.

Pasirenkami ir žiedai su brangiais akmenimis

Taip pat ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai vis drąsiau renkasi tokius žiedus, kurie yra dekoruoti su brangiais akmenimis. Nors dažniausiai tokio tipo papuošalai atrodo labai jautriai ir ne visada vyrams jie patinka, tačiau svarbiausia, kad rinkoje pasiūla yra, tad kiekvienas gali atrasti ir unikalius, vienetinius žiedelius.

Svarbiausia yra rinktis tokius papuošalus, kurie suteikia Jums kasdien daugiau pasitikėjimo savimi. Tokiu atveju kad ir koks žiedas bus dėvimas – jis leis Jums džiaugtis jo patrauklumu. O tai ir yra svarbiausia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *