Pr. Geg 20th, 2024
  Sporto prekės internetu

  Prekyba internetu šiomis dienomis tampa vis populiaresnė ir dauguma asmenų maloniau renkasi daryti užsakymus patys, vietoje to, kad tai atliktų apsilankę fizinėje parduotuvėje. Sporto prekės internetu yra įsigyjamos bene dažniausiai. Pagrindinė priežastis, kodėl taip elgiamasi yra didesnis pasirinkimas, be to, Lietuviams aktualios kainos, todėl tikrai ne vienas jas lygina. Kad ir kokia fizinė parduotuvė bebūtų, dažniausiai tokias brangias sporto prekes, kaip trenriuokliai, teks užsakyti vietoje ir laukti nemažiau laiko, nei pristatytų kurjeris į namus, o norint įsigyti čia ir dabar, vargu ar turėtumėte galimybę rinktis iš platesnio asortimento. Be to, pažvelgę į Jus, pardavėjai gali nustatyti savo kainą, tad dažnu atveju galite permokėti. Be to, verta pabrėžti ir tai, kad konkurencija internetu yra didesnė, o išlaikymas pigesnis, tad logiška, kad kainos konkurencingesnės.

   

  Sporto įranga namie – privalumas

   

  Sporto prekes treniruotėms namie turėti nori dauguma, tačiau žinoma, nevisų kišenės tai gali leisti. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, sunkus darbas, buvimas su šeima ir kiti panašūs dalykai, dažniausiai atitolina mus nuo važinėjimo į sporto klubą, tad tik pasitaikius laisvo laiko galimybei, visada pravartu turėti treniruočių įrangos savo namų kampelyje. Šitaip netik sutaupoma laiko, išvengiant spūsčių, ilgų kelionių ir panašių dalykų vysktant į sporto klubą, bet ir su laiku atsiperkama, kadangi nereikia mokėti brangaus abonimento. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl dauguma nori turėti kai kurias spoto prekes savo namuose.

   

  Bene pagrindinė priežastis, kodėl dauguma renkasi sporto prekes pirkti internetu išlieka laikas ir pigumas, be to, nereikia rūpintis transportu, kaip visą sunkią įrangą parsigabenti. Viskas taip paprasta, paspaudžiam į krepšelį, suformuojame užsakymą, patvirtiname… Ir po kelių dienų kurjeris jau Jūsų kieme pasiruošęs užnešti prekes. Nuostabu! O ir sutaupėte galbūt net kelis šimtus. Štai ir pagrindis atsakymas, kodėl sporto prekės internetu perkamos vis dažniau.

   

  Rekomenduojama kompaktiška treniruočių įranga naujakuriams

   

  Jeigu jūsų tikslas yra sulieknėti, padaryti gerą apšilimą prieš treniruotes, auginti raumenis ar tiesiog pagerinti savo bendrą sportinę formą ir sveikatą, tačiau norite kompaktiškumo (be treniruočių suoliukų ir kitos didelių gabaritų įrangos) rekomenduojame:

   

  • Sulankstomas bėgimo takelis (pusiau) arba „walkingpad“;
  • Treniruočių kilimėlis;
  • Hantelių komplektas;
  • Gimnastikos kamuolys;
  • Gimnastikos/švediška sienelė, tvirtinama prie sienos;
  • Durų staktos skersinis;
  • Pasipriešinimo gumos;
  • Svorinės liemenės.

   

  Sulankstomas bėgimo takelis pusiau arba „walkingpad“ yra tikras šių dienų „topas“. Kai vis daugiau jaunų žmonių dėl brangstančių komunalinių paslaugų renkasi ekonomiškesnius, mažiau kvadratinių metrų turinčius butus, tokio tipo bėgimo takelis sutaupo begalo daug vietos, jį lengva pakišti po lova arba įsidėti tiesiog į spintą. Jie patogūs, turi transportavimo ratus, pakėlimo rankenėlę ir yra lengvi, paprastai nesveria daugiau 30 kg. Bėgimo takelis yra geriausia opcija kardio treniruotėms, kai norima sudeginti kuo daugiau kalorijų ar gerai apšilti. Šiuo metu Lietuvos rinkoje tokių bėgimo takelių nėra daug, tačiau jų kolkas galite įsigyti erasportas parduotuvėje.

   

  Treniruočių kilimėlis padeda atlikti įvairius pratimus, paminkština kietą paviršių, ant kurio atliekamas pratimas.

   

  Hantelių komplektas – svarbiausias įrankis raumenų auginimui. Rekomenduojame rinktis tokį svorį, su kuriuo galėtumėte labai sunkiai atlikti 8-15 pakartojimų. Jei išsirinksite per lengvą svorį, duosite pernelyg mažai streso savo raumenims ir jie neaugs. Hanteliai vienodai gerai ugdo jėgą kaip ir štangos, todėl tai puikus būdas juos turėti savo kompaktiškuose namuose. Merginos hanteliais gali atlikti daugybę puikių aerobinių pratimų.

   

  Gimnastikos kamuolys padeda atlikti lengvesnius pratimus su hanteliais bei įvairius kitus.

   

  Gimnastikos sienelė yra taipogi labai populiarus pasirinkimas kompaktiškų namų savininkams. Turėdami gimnastikos sienelę, galite atlikti daugybę tempimo pratimų tiek su gumomis, tiek be jų, galite daryti prisitraukimus, net kabinti skersinius ir lygiagretes bei atlikti įvairius kitus pratimus.

  Durų staktos skersinis yra svarbus raumenų auginimui. Ant jo atliekami prisitraukimai yra vienas pagrindinių bazinių pratimų, kuris bene geriausiai ugdo nugaros bei bicepsų raumenis. Ant jo galite atlikti visą nugaros treniruotę, o paėmus delnais į save ir siauru paėmimu itin efektyviai treniruosite ir duosite daug streso savo bicepso raumenims.

   

  Pasipriešinimo gumos – bene pigiausias  ir vienas efektyviausių būdų atlikti įvairias treniruotes. Galite imituoti daugybę pratimų, kurie atliekami su svoriais. Jeigu Jūsų tikslas gerinti raumenų ištvermę ir sutvirtinti juos, pasirinkite lengvesnio pasipriešinimo, jeigu norite auginti raumenis, rinkitės labai didelio pasipriešinimo treniruočių gumas, kuriomis galėtumėte imituoti sunkius pratimus, kaip mostai į šalis, kariškas spaudimas ar lenkimas bicepsui/tricepsui.

   

  Svorinės liemenės – tai galbūt egzotiškesnis pasirinkimas, tačiau daugelis net neįsivaizduoja koks tai gali būti efektyvus būdas auginti raumenis. Pavyzdžiui darant atsispaudimus su ja, jūs daug labiau stimuliuosite savo krūtinės raumenis augimui. Rekomenduojame pasirinkti tokio svorio liemenę, su kuria sunkiai atliksite 8-15 pakartojimus.

   

  Kur galiu įsigyti sporto prekes Lietuvoje, kad pristatymas neužtruktų ir kainos būtų palankios?

   

  Yra rekomenduojama rinktis tik specializuotas sporto prekių internetines parduotuves, kaip www.erasportas.lt, kadangi jose galite gauti profesionalias konsultacijas, tik kokybiškas sporto prekes, teisingus produktų aprašymus bei konkurencingas kainas. Svarbiausia – garantija, kuria būtų apsiimama laiku, jeigu kažkas nutiktų. Specializuotos parduotuvės labiau koncentruojasi tik ties savo srities prekėmis, be to, atrandama daugiau laisvo laiko bendravimui su klientais, tad geriau būkite garantuoti, kad viskas bus suteika taip, kaip norite patys.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *