Priežastys kodėl verta važiuoti su dviračiu į darbą

Priežastys kodėl verta važiuoti su dviračiu į darbą

Dar neturite dviračio, bet nori pradėti jais važinėti? Galbūt jums įdomu, kodėl vis daugiau žmonių į darbą važiuoja su dviračiais. Parengėme faktus, kodėl turėtumėte važiuoti į darbą su dviračiu ir jūs.

Pagerėja sveikata

Žmogus važinėjantis dviračiu vidutiniškai numeta net 5 kilogramus. Tai yra todėl, kad viena valanda važinėjimo dviračiu gali sudeginti net 600 kalorijų, o tai reiškia, kad važiuodami į darbą galite sudeginti net kelis šimtus nereikalingų kalorijų.

Bet kokia fizinė veikla padeda žmogui pagerinti ne tik fizinę savijautą, bet ir psichinę. Atlikti tyrimai įrodė, kad važiavimas dviračiu gali sumažinti vėžio riziką, širdies ligų rizikas ir sumažinti juntamą stresą. Tad tai puiki priežastis, kodėl vertėtų važinėti su dviračiu į darbą ir iš jo.

Nereikės išleisti pinigų degalams

Važinėdami automobiliu jūs išleidžiate nemažai pinigų degalams, ypatingai šiuo metu, kai kainos yra padidėjusios. Važinėjant dviračiu jums nereikės rūpintis dėl degalų ar brangių remonto išlaidų. Preliminariai yra paskaičiuota, kad važinėdami dviračiu galite sutaupyti virš 1000 eurų.

Jeigu norite sutaupyti finansiškai, tuomet važiavimas dviračiu gali tai padėti padaryti jums.

Kelionės tikslas pasiekiamas greičiau

Jeigu gyvenate dideliuose miestuose, tuomet žinote, kad rytais ir vakarais laukia jūsų dideli kamščiai. Su dviračiu galite nuvažiuoti tą patį atstumą per kur kas trumpesnį laiką. Vidutinis dviračių važiavimo greitis yra 20 kilometrų per valandą.

Jūsų emocijos bus geresnės

Moksliniai tyrimai įrodė, kad važiavimas dviračiu prisideda prie žmogaus emocijų ir jie gali jaustis laimingesni. Geresnes emocijas lemia ne tik važinėjimas dviračiu, bet ir kita fizinė veikla ir sveika mityba.

Ligų rizikų sumažinimas

Amerikos Purdue universitetas atliko tyrimą ir įrodė, kad važiavimas dviračiu padeda sumažinti širdies ligas, tokias kaip širdies nepakankamumas, vėžys. Rizika yra sumažinama net penkiasdešimt procentų! Jeigu žmonės aktyviau judėtų, tuomet kiekvienais metais būtų išvengiama daugybės širdies priepuolių.

Pabėgimas nuo savo minčių

Kartais žmogaus galvoje prisikaupia labai daug įvairiausių minčių, kurių niekaip nepavyksta išsklaidyti. Važiavimas dviračiu gali padėti pabėgti nuo savo minčių ir pagerinti savo produktyvumą.

Geresnis imunitetas

Jeigu mėgstate saldžius užkandžius ir neturite jokio fizinio krūvio, tuomet yra tikimybė, kad galite susirgti diabetu. Važiuodami dviračiu per dieną bent po pusvalandį, jūs sumažinate diabeto tikimybę iki 40 procentų. Taip pat tyrimai įrodė, kad važiuodami su dviračiu į darbą bent 3 kartus per savaite sumažinate pravaikštų skaičių iki 18 procentų.

Geriau išsimiegosite

Ankstyvi pasivažinėjimai gali jus šiek tiek nuvarginti, o tai pagerins jūsų savijautą ir grįžę namo geriau išsimiegosite.

Medicinoje buvo atliekamas tyrimas, kuomet nemiga sergantys asmenys pradėjo važinėti dviračiu po 20 – 30 minučių. Nemiga sergančių žmonių užmigimo laikas sutrumpėjo per pusę, o miegojimo laikas pailgėja iki vienos valandos.

Juntama mažesnė tarša

Daug kas gali pagalvoti, kad dviratininkai patiria daugiau taršos nei vairuotojai ar kiti keleiviai. Tačiau Londone atlikti tyrimai parodė, kad taksi, automobilių keleiviai ir vairuotojai įkvepia kur kas daugiau taršos nei dviratininkai. Vidutiniškai dviratininkas įkvepia 60 procentų mažiau taršos dalelių. Tai tik parodo, kodėl miesto dviračiai gali būti naudingi jums ir kodėl vertėtų su jais važinėti.

Dviratininkai saugo mūsų planetą

Važinėjimas dviračiui visiškai neteršia aplinkos. Parkavimo vietoje galima sutalpinti net dešimt dviračių, kur tilptų vos vienas automobilis. Įsivaizduokite kaip būtų galima sumažinti aplinkos taršą, jeigu vis daugiau žmonių prisijungtų prie dviratininkų bendruomenės.

Reikia nepamiršti, kad važiavimas dviračiu yra maždaug trimis kartais greičiau nei vaikščiojimas.

Ar yra kokių nors alternatyvų vietoje dviračio?

Tikriausiai esate pastebėję, kad mieste vis daugiau yra matoma elektrinių paspirtukų. Tai yra taip pat ekologiškas būdas keliauti iš taško A į tašką B. Dauguma paspirtukų gali nuvažiuoti virš 20 kilometrų ir pasiekti 25 km/h greitį. Dažniausiai vienas įkrovimas gali trukti iki 4 valandų.

Elektriniai paspirtukai kaina
Elektriniai paspirtukai kaina

Mūsų pateiktoje nuotraukoje galite pastebėti, kad elektriniai paspirtukai nėra brangūs ir juos galima įsigyti vos nuo 399 eurų. Važiavimas paspirtuku prisideda prie geresnės žmogaus savijautos, nes gaunate gryno oro ir įkvepiate mažesnį kiekį užteršto oro. Paspirtukui nereikia naudoti fizinės jėgos visiškai, kadangi jie turi įmontuotus variklius, tad užtenka spausti greičio mygtuką.

Beaster elektriniai paspirtukai – išsiskiria savo ergonomišku dizainu. Jie taip pat pasižymi gražiomis korpuso linijomis ir geometriniu preciziškumu. Juose yra kokybiškos ličio jonų baterijos, tad tai užtikrina, kad paspirtukas tarnaus jums ilgą laiką. Baterijos yra išmaniai integruotos ir yra apsaugotos nuo vandens, tad galėsite važiuoti nebijodami lietaus ir balučių. Pigesnius paspirtukus labai lengva transportuoti, kadangi jie susilanksto vos per kelias sekundes ir sveria vos 14 kilogramų.

Jų gaminami paspirtukai turi galinius amortizatorius, tad važiavimas yra malonus. Amortizacija sugers visus kelio nelygumus, o jūs ir toliau važiuosite minkštai ir nejausite jokių nemalonių smūgiu. Kiekvienas paspirtukas turi LED ekraną, tad galėsite sekti greitį ir kiek liko baterijos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *