Naudotų automobilių vertinimas: 5 dalykai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį

Naudotų automobilių vertinimas: 5 dalykai, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį

 

Transporto priemonės pirkimas yra atsakingas žingsnis – tinkamai prižiūrima ji turėtų tarnauti metų metus. Automobilio pirkimas neturi būti loterija. Jeigu ruošiatės įsigyti naudotą transporto priemonę, dalinamės keliais aspektais, kurie padės įvertinti jos vertę.

1 ŽINGSNIS: apžiūrėkite transporto priemonės išorę

Pažiūrėkite, ar ant automobilio korpuso nėra matomų pažeidimų. Nors nedideli įlenkimai ir įbrėžimai – tikrai nieko tokio, bet kokia didesnė žala gali reikšti, kad automobilis pateko į avariją.

Taip pat atidžiai ieškokite perdažytų komponentų. Perdažyti buferiai nerimo nekelia, tačiau perdažytos metalinės automobilio korpuso dalys gali reikšti rimtą automobilio apgadinimą praeityje. Dažnai savininkai taip pat dažo dalis, kad nuslėptų netauriųjų metalų lakštų oksidaciją (rūdijimą), o tai yra dar viena rimta problema, kuri mažina automobilio vertę.

2 ŽINGSNIS: patikrinkite priekinį automobilio stiklą

Kai atliekamas automobilių vertinimas, priekinio, šoninio, galinio stiklo apžiūra yra būtina. Ant kiekvieno automobilio stiklo, įskaitant priekinį stiklą, yra atspausdinti gamybos metai ir mėnuo. Patikrinkite juos ir pažiūrėkite, ar kurio nors lango gamybos metai skiriasi nuo kitų. Kitokia pagaminimo data, ypač metai, reiškia, kad originalus stiklas buvo pakeistas nauju, galbūt dėl to, kad pirmasis buvo pažeistas.

3 ŽINGSNIS: automobilio interjeras

Patikrinkite, ar automobilio salone nėra matomų pažeidimų, prietaisų skydelio pažeidimų (įbrėžimų ir įtrūkimų), patikrinkite sėdynių būklę.

4 ŽINGSNIS: patikrinkite variklį

Automobilių vertinimas neapsieina be variklio būklės nustatymo. Atidarykite gaubtą ir pažiūrėkite į variklio bloką bei patikrinkite, ar nėra matomo tepalų nuotėkio ir kitų nerimą keliančių ženklų. Taip pat pažiūrėkite, ar nėra oksidacijos (rūdžių) žymių.

5 ŽINGSNIS: elektriniai transporto priemonės komponentai

Ruošiantis pirkti naudotą automobilį, būtina įvertinti visas elektrines sistemos dalis. Taip pat patikrinkite, ar veikia muzikos sistema, ir naudokite vairo valdiklius, kad įsitikintumėte, jog viskas funkcionuoja būtent taip, kaip turėtų.

Automobilių vertinimas – tik su patikimais specialistais.

Jeigu dar nesate užtikrinti dėl Jus dominančio automobilio kokybės, arba norite nustatyti savo automobilio vertę, kreipkitės į profesionalius vertintojus, kurie be vargo nustatys tikslią transporto priemonės vertę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *