Pr. Geg 20th, 2024

  Vandens kokybės gerinimas tapo itin populiarus, kadangi vis daugiau gyventojų pastebi vandens kokybės pokyčius, nori, kad jų namai ar darbo vieta būtų nepriekaištingos švaros, siekia sutaupyti, nori, kad buitinė technika ir santechnika tarnautų ilgiau,o taip pat norima ir mėgautis tyru, skaniu vandeniu, nesibaiminti, kad jis sukels neigiamų sveikatos padarinių.

  Gerinti vandens kokybę galima įvairiais būdais, po vandens tyrimo nustačius, kokie rodikliai yra nukrypę nuo normos. Tai paprastai atlieka sertifikuotos vandens tyrimų laboratorijos užsakius cheminį vandens tyrimą. Tai trunka vos kelias dienas, o ir procedūra yra nebrangi, tačiau labai svarbi siekiant pasirinkti tinkamą vandens kokybės gerinimo įrangą – vandens filtrus.

   

  Pirminė vandens valymo stadija

   

  Vandens kokybės gerinimas vyksta dviem etapais ar kitaip – stadijomis. Pirminę atlieka mechaniniai vandens filtrai, kurių paskirtis – “surinkti” iš vandens visas priemaišais: smėlį, purvą, chemikalus, smulkias šiukšles, mikroplastiką ir kita. Šių filtrų būna įvairių dydžių, našumų, skiriasi ir jų efektyvumas, filtro pralaidumas, viskas priklauso nuo vandens būklės.

  Ši stadija yra būtina, kadangi kituose etapuose, kai pajungiami vandens minkštinimo ar nugeležinimo filtrai, mikro šiukšlės gali likti vandenyje vis tiek.

   

  Kaip išsirinkti mechaninius vandens filtrus?

   

  Vienas populiariausių ir dažniausiai perkamų mechaninių filtrų yra automatinis vandens filtras su aktyvuota anglimi, pastaroji yra gan dažnai naudojama siekiant pašalinti iš vandens nemalonius kvapus, pagerinti jo skonį, vandenį išvalyti iki tyrumo. Šis filtras bene geriausiai tinka tiek namams, tiek didesnėms vandens suvartojimo vietoms, kaip verslo centrai, biurai, pramonė. Populiarus jis ir dėl to, kad jo efektyvumas matomas jau iš karto, o švaraus vandens naudos pastebimos veikiančių butinių prietaisų srityje, nesikemša vandens maišytuvai, ilgiau tarnauja santechnika.

  Įsigijus šį filtrą gausite ir naudingus jo priežiūros patarimus, garantinį aptarnavimą, montavimą, o svarbiausia – tyrą ir saugų vandenį. Apsilankykite: vandens filtrų naujienos puslapyje.

   

  Didelio našumo filtrai

   

  Kadangi vandens kokybė geografiškai gali skirtis net ir kilometro atstumu, šiuolaikinės technologijos kuriamos taip, kad tiktų tik pagal nustatytą problematiką. Didelio našumo vandens filtras yra skirtas filtruoti karštą ir šaltą vandenį. Paprastai jis naudojamas pramonėje ar ten, kur vandens sunaudojama daug ir greitai vienu metu, apsaugo kitus pramonėje naudojamus įrengimus. Didelio našumo filtras yra paklausus tokiose srityse, kaip viešbučiai, restoranai, gydymo, švietimo įstaigos ir kiti. Jų dydžiai ir galingumas skiriasi, todėl, jei svarstote apie tokio filtro įsigijimą, turti žinoti, kad jie pritaikomi specialistui įvertinus jūsų veiklos sritį ir kitus aspektus. Atraskite daugiau informacijos apie vandens filtrus čia.

   

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *