Pr. Geg 20th, 2024

  Net jei puikiai žinote kaip yra naudojami vibratoriai ar kiti sekso žaislai, žaidžiant su savo partneriu gali kilti šiek tiek nesklandumų. Tai nėra sunkus mokslas, tačiau gali kilti klausimų, kaip reikėtų juos naudoti esant su savo partneriai. Visa laimė, kad sekso žaislų naudojimas vienam ar su partneriu nėra labai skirtingas. Sekso metu galite naudoti daugumą žaislų, kuriuos naudojate masturbacijos metu.

  Būdami su partneriai galite išbandyti ne tik daugiau sekso žaislų, bet ir patirti naujas patirtis, išmėginti naujas technikas. Nepamirškite, kad sekso prekės yra puikus dalykas sustiprinant savo santykius.

  Kodėl verta naudoti sekso žaislus poroje?

  Sekso žaislai gali būti tinkami ne visoms poroms. Jeigu esate pastatę tvirtus santykių pamatus, tuomet turite šiek tiek pranašumų prieš kitas poras. Pirmiausiai tai erotiniai žaislai yra įdomūs, o seksas yra suaugusiųjų asmenų žaidimas. Lytiniuose santykiuose mes galime viską pamiršti ir tapti žaismingesni. Be to, daugumai moterų reikia nuolatinės stimuliacijos, kad galėtų patirti orgazmą.

  Vibratoriai gali moterims padėti jausti didesnę stimuliaciją nei gali suteikti jų partneriai. Dauguma porų naudoja vibratorius ir tai visiškai nėra nieko gėdingo. Nepamirškite, kad sekso žaislai suteiks naujus potyrius ir didesnius malonumus, o be jų to tiesiog būtų neįmanoma padaryti.

  Kokius sekso žaislus galima naudoti poroje?

  Sekso žaislus galite naudoti kokius tik norite.

  Rinkoje yra labai daug skirtingų sekso žaislų, tačiau galite rasti būtent poroms. Dauguma porų žaislų yra koncentruoti į tai, kad būtų jaučiamas abipusis malonumas.

  Galite naudoti vibratorius, kurie turi skirtingus tipus, dydžius ir formas. Tipo pasirinkimas priklauso nuo to, ką jūs labiausiai mėgstate. Pagalvokite apie pozas, kuriose jūsų partneris galėtų laikyti vibratorių.

  Dildo galima naudoti ne tik į makštį, bet ir į išangę.

  BDSM, šioje kategorijoje dauguma prekių yra tiesiog priedai, o ne žaislai. Su jais galite žaisti įvairiausius žaidimus, tokius kaip vergija ar paprasčiausi akių raiščiai.

  Pabaigai

  Sekso žaislų industrija su kiekvienais metais auga dėl didelės paklausos, tad siūlome išmėginti ir jums. Jų naudojimas nėra gėdingas, kadangi tai tik suteikia daugiau malonumo ir leidžia labiau mėgautis seksualiniu gyvenimu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *