Pr. Geg 20th, 2024

  Įrodyta, kad nauji dantų šepetėliai pašalina iki 30 % daugiau apnašų nei trijų mėnesių senumo, todėl norint išlaikyti nuolat aukštą burnos higienos lygį, būtina reguliariai keisti dantų šepetėlį. Dantų specialistai rekomenduoja pakeisti dantų šepetėlį kas tris mėnesius arba kai šereliai pradeda nusidėvėti, atsižvelgiant į tai, kas įvyksta anksčiau.

  Taisyklingai valytis dantis jums tikriausiai buvo įteigta nuo mažens. Tačiau, kaip sakoma, darbininkas yra tiek geras, kiek yra jo įrankiai, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą dantų šepetėlį, kad užtikrintumėte geriausią įmanomą dantų ir dantenų priežiūrą. Tačiau rinka yra prisotinta įvairių tipų dantų šepetėlių, kurie teigia, kaip jie padeda prižiūrėti dantis, todėl ne visada lengva pasirinkti tinkamą dantų šepetėlį jūsų unikaliai dantų situacijai.

  Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis dantų šepetėlį?

  Štai mūsų vadovas, į ką reikia atkreipti dėmesį, kad padėtų priimti teisingą sprendimą.

  • Galvutės dydis – pamatysite daugybę galimų šepetėlių galvučių, tačiau pasirinkę mažagalvį šepetį galėsite geriau pasiekti tas burnos dalis, kurias gali būti sunkiau pasiekti. Dėl šios priežasties daugelis odontologų taip pat pasisako už apvalią dantų šepetėlį, nes nėra jokių papildomų kampų, su kuriais reikia kovoti!
  • Šerių dizainas- šerių dizainas yra vienodai svarbus renkantis dantų šepetėlį. Vis daugiau gamintojų dabar gamina galvutes su įvairaus dydžio šeriais, o tai labai naudinga norint patekti į gilesnius tarpus tarp dantų ir tas sunkiai pasiekiamas vietas.
  • Šerių tvirtumas – kieti ar minkšti šeriai yra dar viena dažna vartotojų diskusija, nes daugelis klaidingai mano, kad tvirtesni šeriai geriau išvalys dantis. Tiesą sakant, tvirti šeriai gali pažeisti dantis ir dantenas. Vietoj to rinkitės minkštus šerius, kurie taip pat veiksmingai valys dantis ir tai darys nedirgindami dantenų ir nedirgindami dantenų linijos.
  • Rankena – kai manote, kad kiekvieną kartą turėtumėte valytis dantis mažiausiai dvi minutes, pirmenybė turėtų būti teikiama patogiai ir saugiai laikomai rankenai. Yra daug veislių, todėl rinkitės tai, kas palengvina dantų valymą.

  Ar turėčiau apsvarstyti elektrinį / elektrinį dantų šepetėlį?

  Daugelis odontologų rekomenduoja naudoti elektrinį dantų šepetėlį, nes greitas galvos sukimasis gali atlikti išskirtinį jūsų dantų valymo darbą. Tačiau elektriniai dantų šepetėliai ir keičiamos galvutės gali būti brangūs, o rankinis dantų valymas yra toks pat efektyvus, jei jis atliekamas tinkamai.

  Jei turite ribotą rankų miklumą, galite pastebėti, kad elektrinis dantų šepetėlis padės pasiekti tinkamą švaros lygį. Jei abejojate, pasitarkite su savo odontologu, kuris jums patars.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *